Evercade VS z pełną prezentacją interfejsu. Znamy polską cenę konsoli

News
1854V
Evercade VS z pełną prezentacją interfejsu. Znamy polską cenę konsoli
Wojciech Gruszczyk | 11.10.2021, 19:49

Twórcy Evercade opublikowali właśnie nowy materiał, który prezentuje graczom pełny interfejs ekscytującej retro konsoli. Deweloperzy przygotowali pomysłowe menu – zobaczcie ciekawy materiał.

O Evercade VS pisaliśmy kilka miesięcy temu. Jest to niezwykle ciekawa retro konsola, która jest w zasadzie rozbudowaną opcją Evercade – przenośny sprzęt recenzowaliśmy w zeszłym roku. Oba systemy skorzystają z tych samych produkcji, a do domowego urządzenia możemy jednocześnie wsadzić dwa kartridże.

Twórcy opracowali specjalny system, który pozwoli nam dokładnie zapoznać się ze swoją biblioteką – w menu zobaczymy szczegółowe informacje o grach, ale możemy również swobodnie sprawdzać różne pozycje. Deweloperzy zadbali nawet o to, by klienci otrzymali wszystkie szczegóły dotyczące kontroli rozgrywki.

W Evercade VS możemy dostosowywać różne opcje wyświetlania pozycji, ale nawet zmienimy motyw oraz pobierzemy aktualizacje. Odnoszę wrażenie, że autorzy zadbali o to, by ich system był bardzo przejrzysty.

Warto zwrócić uwagę, że Evercade VS zaliczył skromne opóźnienie – sprzęt nie zadebiutuje 3 listopada a będzie dostępny w grudniu (8-17.12).

Evercade VS trafił już do polskich sklepów i jest dostępny w cenie od 449 zł:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper