Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2021 16:52
Kevin sam w domu - Home Sweet Home Alone
1132V

Kevin sam w domu szykuje nowe pułapki. Disney pokazuje Home Sweet Home Alone

Wielki powrót serii „Kevin sam w domu” odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc Disney zaprezentował drugi zwiastun, który przygotowuje widzów na wielką przygodę. Czy film może powtórzyć sukces pierwszej odsłony? Przekonajcie się oglądając trailer.

Disney promuje kolejną historię, która już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na Disney+ – platforma opracowała „Home Sweet Home Alone”, czyli pierwszą część wielkiego rebootu serii „Kevin sam w domu”. Już wcześniej mogliśmy sprawdzić zwiastun, który pokazał kilka znanych akcji, a najnowszy trailer powinien podtrzymać wrażenia widzów.

W pozostawionego w domu dzieciaka wcieli się Archie Yates – aktora możecie kojarzyć z filmu „Jojo Rabbit”, w którym choć nie był on głównym bohaterem, to jednak został wyróżniony za tę rolę i otrzymał nominację do nagrody „Najlepszego młodego aktora” (Critics' Choice).

Od zeszłego miesiąca pojawiają się mieszane opinie dotyczące filmu, ale odnoszę wrażenie, że warto będzie dać szansę tej historii – choć nadal nie wiemy, kiedy Disney+ oficjalnie zadebiutuje w Polsce.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Hiacynt”, „Spencer” i „Ostatniej nocy w Soho”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Disney Home Sweet Home Alone Kevin sam w domu Trailer zwiastun