Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2021 16:05
Kevin sam w domu reboot
3463V

Kevin sam w domu na pierwszym zwiastunie. Fox pokazuje Home Sweet Home Alone

„Kevin sam w domu” powraca za sprawą najnowszej produkcji Foxa i Disneya. „Home Sweet Home Alone” otrzymał pierwszy zwiastun i łatwo na filmie można znaleźć tutaj wiele znanych motywów. Materiał potwierdza ostateczną datę premiery.

12 listopada odbędzie się premiera „Home Sweet Home Alone”, czyli pełnego rebootu „Kevina sam w domu”. W głównego bohatera wcieli się teraz Archie Yates, który zaprezentował swoje umiejętności w „Jojo Rabbit” – za tę rolę otrzymał on nominację do „Najlepszego młodego aktora” (Critics' Choice).

Łatwo można tutaj znaleźć znane motywy... Rodzina Maxa Mercera szykuje się na świąteczny wyjazd, jednak tym razem trafiają oni do Tokio, a młodzieniec zostaje w domu i musi uratować go przed dwójką złodziei – choć warto zwrócić uwagę, że jest to teraz małżeństwo. Twórcy w niektórych miejscach zadbali o odświeżenie wydarzeń i choć pewnie nie możemy liczyć na wielki hit, to może seria powróci na przynajmniej przyzwoity poziom?

Warto zwrócić uwagę, że Buzz powróci... ;)

Warto przypomnieć, że reżyserem „Home Sweet Home Alone” jest Dan Mazer, który opracował historię do dwóch części „Borata” i w ostatnim czasie reżyserował „The Exchange”.

Czy to może się udać? Sprawdźcie nasze recenzje: „The Walking Dead” (pierwsza część 11 sezonu), „Mortal Kombat” (Blu-ray) i „Ron usterka”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Home Sweet Home Alone Kevin sam w domu trailer zwiastun