Assassin's Creed Valhalla przybliży nam Ragnarok? Informator zdradza szereg konkretów dotyczących nowego DLC

Gry (plotka)
911V
Assassin's Creed Valhalla przybliży nam Ragnarok? Informator zdradza szereg konkretów dotyczących nowego DLC
Iza Łęcka | 21.10.2021, 13:30

Ostatnia przygoda Eivor doczeka się jeszcze jednego DLC, które zgodnie z treścią najnowszych spekulacji pozwoli graczom doświadczyć zmierzchu bogów nordyckich. Debiutujący w przyszłym roku dodatek przyniesie magiczne aktywności.

Deweloperzy Ubisoftu nie tracą czasu i systematycznie zapewniają świeżutkie atrakcje użytkownikom, którzy zatopili się w ostatniej odsłonie Assassin's Creed. Po Gniewie Druidów i Oblężeniu Paryża, które zostały odebrane całkiem przyzwoicie, studio pracuje nad następnymi aktualizacjami – jesienią planowane jest także udostępnienie darmowego dodatku. Jak bumerang powracają jednak plotki o nadciągającym dużym rozszerzeniu.

Jeden ze znanych YouTuberów jOnathan kontynuuje śledztwo dotyczące najnowszego DLC. Już wcześniej influencer zdradzał, że kolejna przygoda Eivor mogłaby zaprowadzić graczy do Afryki, a wątek nordyckich bogów zostałby rozwinięty. Na najnowszym materiale sprawa jest dalej komentowana – dzięki sprawdzeniu ostatniej aktualizacji do gry, twórca wskazuje, że miejscem wydarzeń może być również Svartalfheim. Dodatek najprawdopodobniej zostanie zatytułowany Dawn of Ragnarok, co daje jasno do zrozumienia, że sympatycy gry mogą doświadczyć zmierzchu bogów, a klimat historii będzie mocno osadzony w mitologii nordyckiej.

Bazując na nowo dodanych osiągnięciach, jOnathan twierdzi, że główny bohater otrzyma inną broń, będzie miał nowe umiejętności (jak zdolność znikania, latania czy wskrzeszania wrogów), natomiast inne trofea sugerują, że Eivor będzie musiał podbić wszystkie tereny Svartalfheimu i znaleźć skrytki krasnoludów.

Oczywiście pozostaje nam czekać na oficjalne wiadomości Ubisoftu.

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-valhalla-third-expansion-to-be-called-dawn-of-ragnarok-rumor/

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper