Shin Megami Tensei V może być kolejnym hitem. Pierwsza recenzja potwierdza czas rozgrywki

Gry
948V
Shin Megami Tensei V może być kolejnym hitem. Pierwsza recenzja potwierdza czas rozgrywki
Wojciech Gruszczyk | 02.11.2021, 18:04

Nintendo Switch może już wkrótce dorobić się kolejnej bardzo mocnej produkcji. Shin Megami Tensei V otrzymało pierwszą ocenę i tytuł ma zapewnić dobrą rozgrywkę oraz rozbudowaną historię. Poznajcie szczegóły.

Atlus i Nintendo chętnie promują Shin Megami Tensei V, a produkcja systematycznie otrzymuje ciekawe materiały wideo. Jeszcze w tym tygodniu pojawią się recenzje od dziennikarzy z Zachodu, ale opinia na temat gry pojawiła się już w najnowszym numerze Famitsu.

Dziennikarze z Kraju Kwitnącej Wiśni przyznali Shin Megami Tensei V łączną ocenę 36/40 – czterech redaktorów sprawdziło grę i każdy ocenił tytuł na 9/10.

Ich zdaniem Shin Megami Tensei V zapewnia bardzo rozbudowany i zarazem dobrze zbalansowany system walki, a także przyjemną eksplorację apokaliptycznej wersji Tokio. Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ najwidoczniej deweloperzy ponownie nie zawiedli i zapewnią bardzo rozbudowaną grę.

Ukończenie Shin Megami Tensei V zajmie zainteresowanym około 50 godzin, ale cała dodatkowa zawartość wydłuży rozgrywkę do nawet 100 godzin.

Warto przypomnieć, że główny wątek z Shin Megami Tensei IV zajmował 42 godziny, a Personę 5 mogliśmy ukończyć w blisko 100 godzin.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/shin-megami-tensei-v-review-issues-top-marks-in-famitsu/

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper