Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.10.2021 11:56
Shin Megami Tensei V na efektownym zwiastunie. System walki, demoniczne negocjacje i fuzje
542V

Shin Megami Tensei V na efektownym zwiastunie. System walki, demoniczne negocjacje i fuzje

Wspaniale się zapowiadające, najnowsze dzieło Atlusa, jest już gotowe do premiery. Firma przedstawiła najświeższy zwiastun Shin Megami Tensei V, czyli wyczekiwanej kontynuacji demonicznej marki.

Shin Megami Tensei V doczekało się nowego materiału promocyjnego. Najświeższy zwiastun prezentuje "Świat w Ruinach" i stanowi przegląd najważniejszych atrakcji gameplayowych, które otrzymamy w tym turowym RPG.

Filmik prezentuje kultowe już negocjacje z demonami, które są sztandarową funkcją serii Shin Megami Tensei. Następnie przechodzimy do oprowadzenia po demonicznych fuzjach i do najważniejszych zasad bitewnych, które będą z pewnością znajome fanom SMT oraz marki Persona. Shin Megami Tensei V mocno nagradza uderzanie żywiołami, na które nasi demoniczni przeciwnicy są podatni. Gdy używamy właściwego elementu, otrzymujemy w tym systemie "Press Turn Battle" dodatkową okazję do działania. Ten sam mechanizm obowiązuje w przypadku naszych adwersarzy, co oznacza, że możemy stać się ofiarami całego łańcuchu ataków.

Trailer "World in Ruins" to nie jedyne nowości, które ma dla nas Atlus. Firma przedstawia regularnie kolejne demony, które możemy wcielić do naszej drużyny. Poniżej czekają na was filmiki przedstawiające te postacie, publikowane w ostatnich dniach.

Shine Megami Tensei V pojawi się na rynku już 12 listopada 2021 r. Sprawdźcie przy okazji jak wypada opcjonalny, angielski dubbing w tym RPG.Tagi: Atlus Nintendo Shin Megami Tensei V