Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2021 18:05
Forza Horizon 5 Ted Lasso
1877V

Forza Horizon 5 na świetnym zwiastunie. Gwiazdor Teda Lasso promuje wyścigi Microsoftu

Amerykanie nie tracą czasu i właśnie możemy sprawdzić najnowszy zwiastun Forzy Horizon 5. Głównym bohaterem materiału został Cristo Fernandez – gwiazdor „Teda Lasso” promuje wyścigi opracowane przez Playground Games.

Forza Horizon 5 zadebiutuje już na początku przyszłego tygodnia i produkcja jest jedną z najważniejszych gier zmierzających w następnym czasie do Xbox Game Pass. Microsoft ujawnił już dzisiaj pierwsze pozycje na listopad i tytuł Playground Games zdobię listę Amerykanów.

Producent w ostatnim czasie chętnie wykorzystuje znanych aktorów do swoich tytułów i tym razem postawiono na Cristo Fernandeza (Dani Rojas z "Ted Lasso"). Aktor znany z produkcji Apple ma okazję podróżować po pięknych lokacjach – możecie mieć pewność, że takich terenów nie zabraknie w tytule zmierzającym na Xboksy Series X|S, Xboksa One oraz komputery osobiste. Autorzy materiału wykorzystali także motyw burzy piaskowej, który odegra istotną rolę w wielu wyścigach.

Już wkrótce dziennikarze z całego świata przedstawią swoje wrażenia z Forza Horizon 5, a tymczasem możecie zapoznać się z materiałem Digital Foundry – specjaliści chwalą wyścigi i podkreślają atuty gry Microsoftu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Forza Horizon 5 PlayGround Games Xbox Game Studios