Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2021 12:27
Halo Infinite
396V

Halo Infinite już wkrótce będzie testowany przez kolejnych graczy? Fani odnaleźli tajemniczy plik

Pierwsi szczęśliwcy już wkrótce mogą wskoczyć w strój Master Chiefa i otrzymać dostęp do pełnej wersji gry. Nowa produkcja związana z Halo Infinite została już dodana do sklepu amerykańskiej korporacji – możemy podejrzewać, że są to ostatnie testy przed wielką premierą.

Halo Infinite zadebiutuje na rynku w grudniu, a w ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak materiałów z gry. Zobaczyliśmy wstęp do trybu fabularnego, widzieliśmy ciekawą odezwę jednego z przeciwników Master Chiefa oraz mogliśmy spojrzeć na kilka materiałów ze strzelanki.

Możemy podejrzewać, że już wkrótce rozpoczną się ostateczne testy Halo Infinite, dzięki którym powstaną recenzje. Jeden z graczy dostrzegł w sklepie Microsoftu wczesny dostęp do Halo Infinite.

„Halo Infinite... Early Access Digital Bundle”

Warto przypomnieć, że aktualnie Microsoft nie ujawnił jakichkolwiek informacji o wczesnym dostępie do Halo Infinite. Tytuł może także otrzymać cztery DLC.

Halo Infinite otrzymało trzy nowe „dlc” w ciągu ostatnich kilku godzin

Aktualizacja: 4

Bardzo możliwe, że deweloperzy wkrótce potwierdzą zakończenie prac nad tytułem, a fanom pozwoli to wyczekiwać na ostateczne szczegóły dotyczące gry. Halo Infinite na początku grudnia trafi na Xboksy, PC oraz do Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter: ALumia_Italia

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft