GTA The Trilogy Definitive Edition powstawało przez około dwa lata. Jeden z deweloperów zdradził czas prac

Gry
4360V
GTA The Trilogy Definitive Edition powstawało przez około dwa lata. Jeden z deweloperów zdradził czas prac
Kajetan Węsierski | 31.10.2021, 10:30

Jeden z deweloperów ze studia Grove Street Games wspomniał na swoim profilu w mediach społecznościowych o tym, ile rzeczywiście trwały prace nad odświeżoną trylogią GTA.

Nie będzie przesadą, jeśli napiszę, że to prawdopodobnie jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów tego roku. Mówimy przecież o odświeżeniu naprawdę kultowych gier, spośród których każda ma miliony fanów na całym świecie. Pozycja będzie oczywiście dostępna także w Polsce, a my w tym tygodniu poznaliśmy cenę, co przez długi czas było przedmiotem dyskusji.

Jak wiadomo od jakiegoś czasu, nad GTA The Trilogy - Definitive Edition nie pracuje sam Rockstar, a ich studio partnerskie, Grove Street Games, które wcześniej znane było jako War Drum Studios. Ekipa zajmowała się różnego rodzaju portami gier z serii od ponad dziesięciu lat - dokładnie rzecz biorąc od wydania Grand Theft Auto: Chinatown Wars na urządzenia z systemem iOS.

Gracze oczywiście błyskawicznie przetrzepali wszystkie dostępne informacje o pracownikach studia, a na profilu jednego z nich, na LinkedInie, trafili na interesującą wiadomość. Mowa o mężczyźnie o imieniu Thomas Williamson, który jest współzałożycielem i obecnym właścicielem studia. Wspomniał on w krótkim poście podsumowującym, że nad odświeżeniem pracowali około 2 lata:

Widzę wiele ludzi, którzy cieszą się z mojego niedawnego ogłoszenia. To były ponad dwa lata bardzo wymagającej pracy ze świetnymi gośćmi z Rockstar Games. Cóż za świetne przyjęcie!

Wiele osób przewidywało wcześniej, że prace trwały znacznie dłużej. Można było czytać opinie, że takie odświeżenie mogło powstawać nawet od 3-4 lat. Niemniej - teraz wiemy już, jak rzeczywiście to wyglądało. Pozostaje poczekać jeszcze jedenaście dni!

GTA The Trilogy Definitive Edition powstawało przez około dwa lata. Jeden z deweloperów zdradził czas prac

 

Źródło: https://gamerant.com/gta-trilogy-development-length-report-two-years/

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper