Iza Łęcka Iza Łęcka 26.10.2021 07:36
GTA The Trilogy Definitive Edition
2670V

GTA The Trilogy Definitive Edition przeszło długą drogę. Szczegółowe porównanie pokazuje pracę deweloperów

Twórcy GTA The Trilogy Definitive Edition otrzymali w swoje ręce trzy okazałe gry, które, jak dobitnie pokazuje ostatni materiał, doczekały się kilku znaczących i wpływających na doświadczenie zmian. Studio dopracowało wiele szczegółów, by   kolekcja nabrała współczesnego charakteru.

W listopadzie odbędzie się premiera trzech odświeżonych produkcji Rockstar, które zostały zamieszczone w zestawie zatytułowanym Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition. Już wcześniej mogliśmy przyjrzeć się interesującemu porównaniu, jednakże najświeższy materiał szczegółowo analizuje rozmaite ujęcia i prezentuje zakres prac dokonanych przez zespół Rockstar.

GTA The Trilogy Definitive Edition zostało przyjęte całkiem pozytywnie, a wielu twórców zajmuje się obecnie dokładnymi porównaniami. Poniższy filmik skupia się na wielu elementach, które doczekały się odświeżenia – mowa o zmianach w roślinności, dopracowaniu wyglądu postaci oraz prezentacji poszczególnych części miast, jak również ulepszeniu oświetlenia.

Decyzja Rockstar o usunięciu oryginalnych odsłon wzbudziła w większości nieprzychylne komentarze graczy, jednak zwróćmy uwagę, że deweloperzy odrobili zadanie domowe i dopracowali pakiet gier – obecnie nadszedł dogodny czas na prezentację fragmentów rozgrywki i zaskarbienie sobie uwagi szerszej grupy odbiorców.

Warto przypomnieć, że GTA The Trilogy Definitive Edition w grudniu trafi do pudełek (wczoraj pojawiły się pierwsze oferty), trudno jednak ocenić, czy gracze będą mieć swobodny dostęp do wersji na Nintendo Switcha – obecnie żaden sklep nie oferuje wskazanego wydania. Zgodnie z ostatnimi plotkami, za edycję może odpowiadać Nintendo, a świadkami podobnej sytuacji byliśmy już w przypadku chociażby Dark Souls Remastered.

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition Rockstar Rockstar Games