POW POW: Dye it up! Punk Pirates prezentuje kolorowego shootera dla całej rodziny

News
552V
POW POW: Dye it up! Punk Pirates prezentuje kolorowego shootera dla całej rodziny
Igor Chrzanowski | 30.10.2021, 15:49

Rodzimy rynek gier rozwija się niezwykle dynamicznie, dzięki czemu polscy wydawcy realizują coraz ciekawsze projekty w każdym sektorze naszej branży. Dziś swoim nowym tytułem dzieli się z nami ekipa PunkPirates.

Rodzima ekipa PunkPirates nie jest może aż tak znana w szerszym gronie odbiorców, ale zasłynęła wśród miłośników wirtualnej rzeczywistości za sprawą serii gier typu Escape Room, gdzie w trzech tytułach zmuszała nas do poruszania szarymi komórkami.

Teraz firma współpracuje z nową spółką Games 4 Experience, która to wspólnie z "piratami" pracuje nad dwoma dużymi tytułami dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Pierwszą z ujawnionych już gier jest POW POW: Dye it up!, czyli ciekawa wariacja na temat paintballa w szkolnym wykonaniu - tutaj nie tylko pomalujecie swoich przeciwników, ale także zbijecie ich na przykład poduszką, co również stanowi fajny element rozrywkowy. Tytuł wyląduje w sprzedaży już w tym roku, lecz najpierw w formie Wczesnego dostępu. Z racji, że to tytuł tylko na VR-a, wymagać będzie posiadania następujących gogli:

  • HTC Vive
  • Oculus Rift
  • Valve Index

Już teraz możecie dodać POW POW: Dye it up! do swojej listy życzeń na Steam.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych