Cyberpunk 2077 z Night Vision. Nowa funkcja zaprezentowana przez byłego pracownika CD Projekt RED

News
1306V
Cyberpunk 2077 z Night Vision. Nowa funkcja zaprezentowana przez byłego pracownika CD Projekt RED
Wojciech Gruszczyk | 29.10.2021, 17:46

Cyberpunk 2077 na początku przyszłego roku może otrzymać zupełnie nową funkcję. Peter Ankermann pokazał noktowizję, która może zostać w ciekawy sposób wykorzystana podczas przechadzania się po Night City. Zobaczcie materiał.

CD Projekt RED pracuje nad między innymi next-genową aktualizacją do Cyberpunka 2077, ale wszystkie nowości i ulepszenia zostaną wrzucone do gry dopiero w przyszłym roku. Jak się jednak okazuje – wśród nadciągających elementów może pojawić się noktowizja.

Peter Ankermann, starszy artysta techniczny, nie jest już pracownikiem CD Projekt RED, ale wrzucił on na YouTube materiał, który pokazuje nowy tryb.

„W innej wiadomości dotyczącej Cyberpunka 2077, Peter Ankermann, starszy artysta techniczny, który właśnie odszedł z CD Projekt RED, wrzucił do swojego portfolio "Night Vision...", funkcję, do której gracze nie mają jeszcze dostępu, a która moim zdaniem jest potrzebna”.

Materiał prezentujący nowy element możecie zobaczyć poniżej. Prawdopodobnie noktowizja zostanie wydana w paczce darmowych dodatków, bo raczej trudno oczekiwać, by deweloperzy w inny sposób wrzucili do gry Night Vision.

A Waszym zdaniem noktowizja jest potrzebna w Night City? Mam wrażenie, że będzie to wyłącznie małe DLC, a fani raczej czekają na znacznie ciekawsze rozszerzenia.

Źródło: Twitter: Tyler_McV

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych