Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2021 15:30
Gran Turismo 7
1826V

Gran Turismo 7 na kolejnym materiale. Gra w pełni wykorzysta możliwości DualSense

Sony kontynuuje promocję Gran Turismo 7. Japończycy przygotowali jeszcze jeden materiał, którego zadaniem jest zaprezentowanie dynamicznych wyścigów. Ponownie na temat produkcji wypowiedział się szef Polyphony Digital.

Kazunori Yamauchi w ostatnich dniach chętnie wypowiada się na temat Gran Turismo 7, ponieważ szef Polyphony Digital rozpoczął aktywną promocję wyścigów zmierzających na PlayStation 5 i PlayStation 4. Twórca wcześniej opowiadał o pięknie samochodów, następnie wspominał o zbieraniu pojazdów, a teraz skupia się na samych wyścigach.

Japończyk podkreślił, że podczas jazdy chcemy słyszeć nie tylko swoją maszynę, ale również pojazdy przeciwników, a PlayStation 5 za sprawą DualSense pozwoli nam je nawet poczuć. Twórcy wykorzystali możliwości pada do PS5, by zapewnić graczom nowoczesne wrażenia.

Gran Turismo 7 będzie bez wątpienia jedną z produkcji, która zapewni graczom odpowiednie wrażenia na PS5, ponieważ Polyphony Digital na pewno nie zapomni o wszystkich możliwościach konsoli japońskiego studia. Już wcześniej firma potwierdziła, że posiadacze tej platformy mogą liczyć na ładniejszą oprawę czy też dźwięk 3D.

Według najnowszych informacji, Gran Turismo 7 trafi na rynek w marcu i gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment