Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2021 15:59
Gran Turismo 7
1869V

Gran Turismo 7 na nowym materiale. Kazunori Yamauchi podkreśla piękno samochodów

Sony w końcu rozpoczyna konkretną promocję Gran Turismo 7. Producent i wydawca właśnie opublikował pierwszy materiał, na którym Kazunori Yamauchi opowiada o pracy nad grą i szef Polyphony Digital pozwala nam spojrzeć na kilka nowych scen z produkcji.

Gran Turismo 7 to kolejna wielka produkcja Sony, która ma zadebiutować na rynku już na samym początku 2022 roku. Od lat czekamy na pełnoprawne wyścigi z tej serii, jednak wiele na to wskazuje, że marcowa premiera nie jest zagrożona, ponieważ Kazunori Yamauchi postanowił opowiedzieć graczom o pracy nad tytułem.

Na materiale widzimy kilka scen z produkcji – jest to połączenie rozgrywki z filmami, ale łatwo można dostrzec, w którym momencie widzimy gameplay. Na uwagę na pewno zasługują same detale samochodów, ponieważ trzeba przyznać, że Gran Turismo 7 pod względem oprawy może zapewnić znakomitą jakość.

Kazunori Yamauchi opowiedział, co jest tak naprawdę ekscytujące w kulturze samochodów i trzeba przyznać, że jego wnioski są naprawdę trafne. Twórca uważa, że jego zdaniem auta są „jednymi z najpiękniejszych produktów przemysłowych”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment