Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2021 22:32
State of Play - PS5/PS4 Sony
3120V

State of Play z grami zmierzającymi na PS5 i PS4. Oglądajcie z nami wydarzenie Sony

Już dzisiaj odbędzie się kolejna impreza Sony, podczas której zobaczymy produkcje z PS5 i PS4 zmierzające na rynek. Japońska korporacja skupia się tym razem na tytułach third-party, ale podczas wydarzenia nie powinno zabraknąć ciekawy gier. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Sony zaprosiło graczy na kolejne wydarzenie – już dzisiaj o godzinie 23:00 rozpocznie się State of Play, podczas którego zobaczymy gry third-party przygotowane z myślą o PlayStation 5 i PlayStation 4. Możemy liczyć, że firma przedstawi przynajmniej jedną nową pozycję, ale w głównej mierze powinniśmy zobaczyć „aktualizacje” dotyczące wcześniej ujawnionych tytułów.

Aktualnie Sony potwierdziło jedną grę: Little Devil Inside pojawi się na pokazie. Producent PlayStation chce zaoferować graczom szczegółowe spojrzenie, więc możemy liczyć na kilkuminutową prezentację. Korporacja jednak nie może za długo skupiać się na jednej przygodzie, ponieważ całe State of Play będzie trwać około 20 minut.

Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy do wspólnego śledzenia konferencji – na portalu znajdziecie także wszystkie informacje, więc jeśli nie możecie wpaść wieczorem, to rano znajdziecie u nas podsumowanie informacji.

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 PS4 PS5 State of Play