Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2021 19:08
Little Devil Inside
1089V

State of Play z prezentacją Little Devil Inside. Sony pokaże produkcje

PlayStation potwierdziło pierwszą grę, która zostanie zaprezentowana na nadciągającym State of Play. Gracze mogą szykować się na pokaz Little Devil Inside – tytuł wróci z dalekiej podróży, ale bardzo możliwe, że w końcu usłyszymy pozytywne informacje o dacie premiery.

O Little Devil Inside pisaliśmy pierwszy raz na portalu w 2015 roku – w tym czasie produkcja trafiła na Kickstarter, później potwierdzono opracowanie wersji na PS5, a twórcy nawet musieli odpowiadać na zarzuty dotyczące rasizmu. Gra w zasadzie zaginęła na wiele miesięcy, ale w końcu możemy liczyć na nową prezentację przygody.

PlayStation potwierdziło, że na jutrzejszym State of Play zobaczymy „pierwszy szczegółowy pokaz” na Little Devil Inside, więc możemy liczyć na 3-5 minutowy trailer z elementami rozgrywki. Może to będzie nawet dobry czas, by wspomnieć o dacie premiery?

Miejmy nadzieję, że na wydarzeniu nie zabraknie również dużych produkcji z segmentu AAA, bo choć Little Devil Inside wygląda ciekawie, to jednak nie ukrywajmy – wielu posiadaczy PS5 i PS4 czeka raczej na pokaz znacznie większych propozycji.

Już teraz zachęcam naszą społeczność do wspólnego oglądania State of Play – show rozpocznie się o godzinie 23:00.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: Little Devil Inside Neostream