State of Play z grami na PS5 i PS4 nadciąga! Sony potwierdza datę wydarzenia

News
2760V
State of Play z grami na PS5 i PS4 nadciąga! Sony potwierdza datę wydarzenia
Wojciech Gruszczyk | 22.10.2021, 16:03

Sony właśnie potwierdziło kolejny State of Play. Gracze mogą liczyć na prezentację gier zmierzających na PlayStation 5 i PlayStation 4. Wydarzenie nie będzie specjalnie rozbudowane, ale pewnie także i tym razem zobaczymy szereg ciekawych tytułów.

27 października o godzinie 23:00 rozpocznie się kolejny State of Play, który pozwoli graczom sprawdzić produkcje zmierzające na PlayStation 5 i PlayStation 4. Producent podkreśla, że wydarzenie będzie trwać około 20 minut.

Nie możemy liczyć na pokaz najmocniejszych tytułów od PlayStation Studios, ponieważ wydarzenie zaoferuje graczom możliwość sprawdzenia gier od deweloperów third-party. Sony pokaże nadciągające pozycje na PS5 i PS4.

"Tym razem skupimy się na zapowiedziach i aktualizacjach do nadchodzących gier od zespołów third-party, które trafią na PS5 i PS4. Show potrwa około 20 minut, a w jego trakcie poznacie nowe spojrzenia na wcześniej zapowiedziane gry oraz kilka nowości od naszych partnerów z całego świata"

Na naszej stronie znajdziecie pełną relację z wydarzenia, więc już teraz zapraszam naszych czytelników do wspólnego oglądania.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/10/22/state-of-play-returns-next-wednesday/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych