Iza Łęcka Iza Łęcka 27.10.2021 11:20
PS Plus
12295V

PS Plus na listopad wyciekło? Lista gier z PS5 i PS4 pojawiła się na znanym portalu [Aktualizacja #1]

Czy zestawienie produkcji dodanych w PS Plus w listopadzie zostało opublikowane zbyt wcześnie? Na to wygląda. Jedna ze znanych redakcji zamieściła nową ofertę przed oficjalną publikacją Sony. Gracze sprawdzą między innymi Kingdoms of Amalur: Reckoning. [Aktualizacja #1]

Redakcja PSU.com specjalizuje się w informowaniu o działaniach PlayStation, dzięki czemu regularnie mamy okazję poznać wszelkie doniesienia dotyczące strategii Japończyków. Niespodziewanie o godzinie 10:00 dziennikarze udostępnili zestawienie czterech pozycji, które niebawem zostaną dodane do katalogu PlayStation Plus.

PS Plus w listopadzie 

  • The Walking Dead: Saints & Sinners
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • First Class Trouble
  • Knockout City

Nie możemy mieć pewności, że jest to ostateczna i finalna wersja, jednak warto zwrócić uwagę, że w ostatnich miesiącach propozycje w ramach PS Plus systematycznie były publikowane przed czasem. Co więcej, na liście pojawia się tylko jedna gra na PS VR, a przedstawiciele Sony podkreślali, że pragną zaoferować więcej produkcji, by uczcić 5 rocznicę PS VR. Przez to możemy przypuszczać, że zespół PSU.com otrzymał niepełną listopadową ofertę.

Jeszcze w tym tygodniu Sony opublikuje oficjalną wiadomość i przedstawi komplet tytułów zmierzających do PS Plus w listopadzie. Tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z najnowszą promocją na PS Store - ceny gier rozpoczynają się już od 3 złotych.

[Aktualizacja #1]

Pojawiła się grafika, która ma potwierdzać przeciek:

Ps Plus listopad 1

Źródło: https://www.psu.com/news/playstation-plus-november-2021-ps4-ps5-free-games/

Tagi: PlayStation Plus ps plus ps4 ps5 sony