GTA The Trilogy Definitive Edition na zwiastunie z polskimi napisami. Znamy rozmiary gier z kolekcji

News
4540V
GTA The Trilogy Definitive Edition na zwiastunie z polskimi napisami. Znamy rozmiary gier z kolekcji
Wojciech Gruszczyk | 22.10.2021, 17:56

Gracze mogą szykować się na wielki powrót trzech kultowych odsłon serii Grand Theft Auto. Microsoft uzupełnił już szczegóły gier i możemy potwierdzić rozmiar poszczególnych produkcji z GTA The Trilogy Definitive Edition. Najmniejsza przygoda zajmuje zaledwie 8GB.

Rockstar przedstawił dzisiaj datę premiery oraz materiały z GTA The Trilogy Definitive Edition, a jednocześnie potwierdzono wrzucenie po jednej grze z kolekcji do Xbox Game Pass oraz PlayStation Now.

Bardzo długo czekaliśmy na te konkrety, ale jak się okazuje – to nie koniec ciekawych wiadomości. GTA The Trilogy Definitive Edition znajduje się już w między innymi sklepie Microsoftu i to właśnie w tym miejscu można znaleźć informacje dotyczącą rozmiarów trzech odsłon serii. Tak prezentują się szczegóły:

  • GTA III The Definitive Edition - 8 GB
  • GTA Vice City The Definitive Edition - 14 GB
  • GTA San Andreas The Definitive Edition - 27 GB

Bardzo możliwe, że w tej sytuacji otrzymamy możliwość pobrania tylko przykładowo GTA 3. Trudno jednak powiedzieć, czy w przyszłości Take-Two zapewni opcję kupienia poszczególnych odsłon z zestawu. Aktualnie wydawca oraz deweloperzy nie potwierdzają takiej sytuacji.

Z jednej strony na pewno miałoby to sens, ponieważ część graczy może chcieć zagrać wyłącznie w GTA San Andreas Definitive Edition, jednak Take-Two może nalegać, by gracze kupowali cały pakiet.

Rockstar dodał już także zwiastun z polskimi napisami:

Źródło: Twitter: PlaystationSize

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych