Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2021 11:13
The Riftbreaker
936V

The Riftbreaker zbiera bardzo dobre oceny. Polacy informują o znakomitej sprzedaży

Premiera The Riftbreaker okazała się sporym sukcesem. Produkcja nie tylko zgarnia bardzo dobre noty i jest zachwalana przez dziennikarzy, ale przede wszystkim cieszy się zainteresowaniem graczy. Exor Studios potwierdziło pierwszy rezultat sprzedaży.

The Riftbreaker zadebiutował w zeszłym tygodniu na konsolach aktualnej generacji oraz PC i jednocześnie został udostępniony w abonamencie Xbox Game Pass. Pomimo dodania pozycji do usługi Exor Studios nie może narzekać na popularność gry – ponad 200 000 odbiorców zdecydowało się sprawdzić przygodę na planecie Galatea

Niewątpliwie polski zespół może mówić o sporym osiągnięciu, który wpłynie na możliwość podjęcia następnych projektów czy rozwijania zawartości nowego tytułu.

The Riftbreaker może pochwalić się średnią ocen na poziomie 81%. Wielu recenzentów docenia wielobarwną, efektowną grafikę, głęboką i wciągającą rozgrywkę, doskonałą ścieżkę dźwiękową oraz różnorodną zawartość. Gra stanowi niezwykle udane połączenie strategii oraz akcji, a deweloperzy zadbali o wiele aktywności i sporo rzeczy do odblokowania. W mniej przychylnych tekstach przeczytacie o problemach z autozapisem czy też archaicznym interfejsie.

Tak prezentują się oceny The Riftbreaker:

  • XboxEra - 8.8 / 10.0
  • The Games Machine - 8.7 / 10.0
  • Video Chums - 8.5 / 10.0
  • IGN - 8 / 10.0
  • God is a Geek - 8 / 10.0
  • COGconnected - 75 / 100

Źródło: https://www.opencritic.com/game/12147/the-riftbreaker/
Twitter: EXORStudios

Tagi: Exor Studios The Riftbreaker