Iza Łęcka Iza Łęcka 14.10.2021 12:05
The Riftbreaker
547V

The Riftbreaker na bardzo rozbudowanym materiale. Zwiastun premierowy prezentuje wszelkie aspekty gry

Najnowsza propozycja Exor Studios zadebiutowała dzisiaj na rynku, co zostało podkreślone dłuższym trailerem premierowym. Deweloperzy planują przygotować graczy na wszelkie atrakcje planety Galatea. Zobaczcie materiał.

Już z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o premierze The Riftbreaker w Xbox Game Pass, jednak pamiętajmy, że tytuł znajdzie się jednocześnie na trzech platformach – PlayStation 5, Xboksach Series X|S i PC.

Deweloperzy z Exor Studios po raz kolejny chcą nam przybliżyć sekrety planety Galatea, która jest celem misji kapitan Ashley Novak – specjalistka należąca do specjalnego pułku musi przygotować tereny do kolonizacji i otwarcia tunelu czasoprzestrzennego. Na kilkuminutowym zwiastunie pokazano system budowania, możliwości głównej bohaterki oraz różnorodność nowego miejsca.

The Riftbreaker może zwrócić uwagę wielu graczy, głównie za sprawą intrygującego połączenia założeń produkcji z gatunku Tower Defense z bardziej dynamiczną akcją. Znajdująca się w specjalnym mechu protagonistka może nie tylko eliminować napotkanych wrogów, ale również podjąć się budowania bazy.

Zamierzacie sprawdzić The Riftbreaker? Tytuł Exor Studios debiutuje aktualnie wyłącznie na konsolach aktualnej generacji i PC, natomiast w przyszłym roku planowana jest premiera na PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Exor Studios The Riftbreaker