The Riftbreaker ma datę premiery na PS5, XSX|S, PC i Xbox Game Pass. Polska gra wykorzysta AMD FSR

Gry
1250V
The Riftbreaker ma datę premiery na PS5, XSX|S, PC i Xbox Game Pass. Polska gra wykorzysta AMD FSR
Wojciech Gruszczyk | 08.09.2021, 15:43

Poznaliśmy pierwszą produkcję z październikowych nowości, które zadebiutują w Xbox Game Pass. EXOR Studios potwierdziło pozytywne informacje i gracze mogą wyczekiwać na ciekawe połączenie gry akcji z Tower Defense.

O The Riftbreaker informujemy naszą społeczność od miesięcy. W ostatnim czasie Microsoft potwierdził, że nawiązał współpracę z deweloperami, by zadbać o premierę gry w Xbox Game Pass.

Teraz jednak otrzymaliśmy konkrety – The Riftbreaker trafi na Xboksy Serie X|S, PlayStation 5, PC oraz do Xbox Game Pass i chmury już 14 października 2021 roku. Tytuł został wyceniony na 29,99 dolarów.

Studio potwierdziło także, że The Riftbreaker wykorzysta AMD Fidelity FX Super Resolution na Xboksie Series X i PlayStation 5, by zapewnić rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę ze wsparciem ray tracingu. Na Xboksie Series S otrzymamy zabawę w 4K + 60 fps, ale bez RT.

Twórcy The Riftbreaker nie zapomnieli o funkcjach DualSense, ale co ciekawe pozycja otrzyma pełne wsparcie myszek i klawiatur na konsolach.

Źródło: Informacja prasowa: PR Outreach

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper