Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2021 08:58
Uncharted filmy/gra
994V

Uncharted porównane z grą. Tom Holland i Mark Wahlberg opowiadają o pracy na planie

Pierwszy zwiastun „Uncharted” przedstawia wiele scen, które gracze mieli już okazję zobaczyć za sprawą produkcji Naughty Dog. Nie ulega wątpliwości, że twórcy debiutującego w przyszłym roku widowiska czerpali garściami z gier – sprawdźmy zatem interesujące porównania. PlayStation opublikowało również dodatkowy materiał z produkcji.

W 2022 roku na ekranach kin znajdzie się wiele obiecujących filmów, jednak oczy wielu sympatyków marki PlayStation będą zwrócone w kierunku jednej historii, a mowa o filmowej adaptacji przygód Nathana Drake'a. Wczoraj Sony zaprezentowało pierwszy zwiastun „Uncharted”, który ponownie wywołał dyskusję dotyczącą decyzji castingowych, jednak nie ulega wątpliwości, że w materiale zamieszczono wydarzenia z pozycji Naughty Dog.

Redakcja IGN przygotowała ciekawe porównania, na których sprawdzimy, jak wyglądają aktorzy oraz bohaterowie z gry. Dziennikarze zestawili także kilka znanych ujęć – fani IP zapewne dostrzegli, że autorzy „Uncharted” nie tylko mocno inspirowali się kultową sceną z Uncharted 3: Oszustwo Drake’a.

Obecnie Sony nie przedstawiło planów dotyczących rozwoju uniwersum Uncharted, choć ostatnie plotki wskazują, że studio z Santa Monica pracuje nad kolejną grą z serii. Wydawca oraz deweloperzy nie odnieśli się jednak do informacji.

Uncharted porównanie - 1

Uncharted porównanie - 2

Uncharted porównanie - 3

Źródło: Twitter: IGN
YouTube.com

Tagi: Mark Wahlberg Naughty Dog sony Tom Holland Uncharted