Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2021 05:33
Uncharted PlayStation FILM
5948V

Uncharted na pełnym zwiastunie! Tom Holland jako Nathan Drake

Koniec wyczekiwania. Sony właśnie zaprezentowało „Uncharted”. Pełny zwiastun nowego filmu pokazuje między innymi Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a. To będzie wielkie wydarzenie dla fanów uniwersum stworzonego przez Naughty Dog.

Już wczoraj informowaliśmy naszych czytelników o pierwszym przecieku zwiastuna „Uncharted”, a teraz Sony zaprezentowało pełny materiał. Widzowie mają okazję spojrzeć, jak Tom Holland oraz Mark Wahlberg wcielają się w bohaterów serii Naughty Dog.

„Uncharted” od Sony Pictures ma przedstawić młodego Nathana Drake'a, ale nawet w tej sytuacji twórcy wyciągają kilka scen ze znanych przygód poszukiwacza skarbów. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się... Ciekawie. Na ekranie pierwszy raz zaprezentowano także Sophię Ali, która wciela się w Chloe Frazer.

Warto zwrócić uwagę, że na końcu materiału Sony przypomina o nadciągającej premierze Uncharted: Legacy of Thieves Collection – pakiet aktualnie nie ma daty premiery, ale możemy podejrzewać, że debiut gry i filmu zostanie w pewien sposób połączony. Historia trafi na wielki ekran 18 lutego 2022 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation sony Uncharted Uncharted Film