Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.10.2021 13:08
Call of Duty: Vanguard. Zawodowi fotoreporterzy w ciekawej reklamie. Activision podkreśla realizm gry
693V

Call of Duty: Vanguard. Zawodowi fotoreporterzy w ciekawej reklamie. Activision podkreśla realizm gry

Call of Duty: Vanguard jest już gotowe do premiery, która odbędzie się w pierwszych dniach listopada. Przed tym wydarzeniem Activision publikuje finalne materiały promocyjne.

Wydawca Call of Duty: Vanguard znów podkreśla swoje przywiązanie do realistycznych klimatów. Tym razem Activision opublikowało reklamę, w której wystąpiło dwóch profesjonalnych fotoreporterów, którzy pracowali w strefach ogarniętych wojną. W materiale możemy posłuchać m.in. Sebastiano Tomady, który dokumentował przebieg amerykańskiej kampanii w Afganistanie i Iraku. 

W reklamie Activision pozwoliło fotoreporterom na wykonywanie zdjęć w środowisku gry z pomocą "wirtualnej kamery", tak jakby byli na miejscu w trakcie walk podczas II Wojny Światowej. Na końcu wideo możemy zobaczyć ujęcia, które wykonali profesjonaliści. Wyszedł z tego ciekawy materiał; zdecydowanie wyróżniający się na tle innych, schematycznych filmików promocyjnych.

W Call of Duty: Vanguard zagramy już 5 listopada 2021 r. Oprócz motywów historycznych w grze tradycyjnie nie zabraknie szaleństw, takich jak tryb Zombie. Szczegóły na temat rzeczonego modułu czekają na was w tym miejscu.

Tagi: Activision Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games