Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.10.2021 09:55
Toy Soldiers HD z pierwszymi ocenami w recenzjach. Premiera na Switch opóźniona w ostatnim momencie
865V

Toy Soldiers HD z pierwszymi ocenami w recenzjach. Premiera na Switch opóźniona w ostatnim momencie

Odświeżonej edycji Toy Soldiers wyczekiwało wielu graczy, pamiętających świetną zabawę z X360. W końcu doczekaliśmy się premiery remastera. Sprawdźmy zatem, jak deweloperzy poradzili sobie z upiększeniem tej klasycznej produkcji na konsolach i PC. 

Od razu trzeba powiedzieć, że doszło do kolejnego opóźnienia w terminie premiery Toy Soldiers HD. "Obsuwa" dotyczy tylko jednej platformy i jest nią Nintendo Switch. Autorzy twierdzą, że potrzebują więcej czasu na dopieszczenie swojego tytułu. Nie podano nowego terminu wydania gry na Switch.

"Rozumiemy waszą frustrację. Wierzyliśmy, że osiągniemy równoczesną premierę na wszystkich platformach, ale się nie udało. 

Wydanie dla Nintendo Switch nadciąga, ale nie potrafimy wskazać jego dokładnego terminu premiery. Podamy datę dopiero po dostarczeniu gry Nintendo w celach uzyskania certyfikatu jakości"- napisali deweloperzy Toy Soldiers HD.

Toy Soldiers HD jest już dostępne w sprzedaży na PC, PS4 i XOne. Niestety pierwsze recenzje gry nie wprowadzają w euforię. Dziennikarze krytykują tytuł za tylko kosmetyczne poprawki wizualne i twierdzą, że pozycja wygląda po prostu anachronicznie. "Autorzy mogliby zrobić znacznie więcej w zakresie jakości graficznej" - napisał pracownik serwisu GameReactor.

Oceny w recenzjach Toy Soldiers HD (skala: 1-10):

  • Way Too Many Games 7,5
  • XboxEra 7,3
  • Destructoid 7
  • GameReactor 6Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/10/toy-soldiers-hd-is-delayed-further-for-switch

Tagi: Accelerate Games Signal Studios Toy Soldiers HD