Iza Łęcka Iza Łęcka 12.10.2021 10:38
Saints Row
1337V

Saints Row na nowej rozgrywce. Gameplay pokazuje świat z rebootu

Na początku przyszłego roku gracze sprawdzą Saints Row. Dzięki najnowszemu materiałowi wideo możemy zobaczyć, jak prezentuje się pełny reboot serii i jego poszczególne miejscówki. Przed deweloperami spore wyzwanie – muszą przekonać do swojej koncepcji wiernych fanów IP.

Volition zdecydowało się na pełne odświeżenie serii Saints Row, czego efektem jest debiut rebootu na początku przyszłego roku. Produkcja spotyka się z mieszanym odbiorem wśród graczy, a entuzjaści tuż po ogłoszeniu nie szczędzili gorzkich słów wobec studia, jednak twórcy nie planują zmienić swoich planów.

Na najświeższym materiale możemy przyjrzeć się poszczególnym częściom Santo Ileso, czyli miasta, które zgodnie z zapewnieniami, będzie wypełnione „aktywnościami w stylu Saints Row”. Gracze mogą spodziewać się rozbudowanej opowieści poświęconej „nowym Świętym”, a zarazem „największej i najbardziej ambitnej piaskownicy w historii serii”.

Volition posiada szeroko zakrojone plany dotyczące nowego Saints Row, jednak czy projekt zostanie ciepło przyjęty przez graczy? Niebawem powinna ruszyć rozbudowana kampania promująca produkcję, dzięki której będziemy mieć wiele okazji do zapoznania się z poszczególnymi pomysłami studia.

Planujecie sprawdzić reboot Saints Row?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Saints Row Saints Row (2022) Volition