Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2021 20:36
Saints Row 2022
1251V

Saints Row na nowej rozgrywce. Jazda samochodem i sporo strzelania na gameplayu

Volition za sprawą redakcji Game Informer odsłania kolejne karty dotyczące Saints Row. Reboot został zaprezentowany na nowej rozgrywce i tym razem możemy sprawdzić sporo strzelania.

Na początku przyszłego roku zadebiutuje Saints Row. Pełny reboot uznanej i zabawnej serii został zaprezentowany na kolejnym materiale i tym razem dziennikarze Game Informera pokazują sporo jazdy samochodem oraz strzelania. Volition nie zapewni graczom next-genowej oprawy, jednak musimy pamiętać, że tytuł powstaje na dwie generacje, więc nie mogliśmy liczyć na wyjątkową grafikę.

Już wcześniej otrzymaliśmy kilka ujęć z samej rozgrywki, ale najnowszy gameplay z Saints Row pokazuje nie tylko sam świat, ale również walkę. Odnoszę wrażenie, że pozycją powinni zainteresować się szczególnie sympatycy otwartych światów, ponieważ produkcja powinna ponownie zapewnić graczom sporo frajdy.

Co sądzicie o zaprezentowanych fragmentach? Jak wiadomo Saints Row mierzy się z negatywnymi opiniami oddanych fanów IP, którzy liczyli na bardziej klasyczną odsłonę serii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Saints Row (2022) Volition