God of War z PC na pierwszym porównaniu. Zobaczcie zestawienie z PS5

News
2868V
God of War z PC na pierwszym porównaniu. Zobaczcie zestawienie z PS5
Iza Łęcka | 21.10.2021, 07:00

Na początku 2022 roku przed Kratosem następna podróż. Po zabiciu wielu bogów, ikona PlayStation "wyruszy" do walki na nieznanych sobie wcześniej terenach. Jego ostatnia przygoda zadebiutuje na PC – choć deweloperzy zapowiadają ulepszenia w oprawie, obecnie brakuje wizualnej rewolucji.

Aloy, Deacon, Nathan, a teraz Kratos – kolejny bohater kojarzony wyłącznie z PlayStation pokaże swoje umiejętności na komputerach osobistych. Wczoraj Sony zapowiedziało premierę God of War na PC, potwierdziło wynik sprzedaży gry na PS4, natomiast w zaledwie kilka godzin produkcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem na Steam.

Strategia Sony sprawdza się znakomicie, a wydaje się niezwykle prawdopodobne, że użytkownicy, którzy sprawdzą God of War na PC, zdecydują się na zakup PS5 i poznanie God of War Ragnarok. Pierwsze rezultaty Horizon Zero Dawn oraz Days Gone udowodniły jedno – gracze wybierają przygotowane porty – zatem decyzje Japończyków są jak najbardziej uzasadnione.

Dzisiaj możemy sprawdzić wstępne porównanie God of War (2018) na PC i PS5, lecz na pierwszych ujęciach dostrzeżenie wielkich ulepszeń w grafice jest niemal niemożliwe. Twórcy udostępnili zwiastun oraz pokazali kilka screenów, które można zestawić z konsolowym wydaniem. Musimy jednak pamiętać, że bóg wojny trafi na komputery osobiste w 4K, z nielimitowaną liczbą klatek na sekundę oraz wsparciem takich technologii jak NVIDIA DLSS i NVIDIA Reflex.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych