Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2021 19:10
God of War 2018
5068V

God of War podbił Steam! Gra cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, a Sony podało wynik produkcji

Powrót Kratosa to jedna z najlepiej sprzedających się gier Sony na poprzedniej generacji. Poznaliśmy oficjalny wynik sprzedaży i możemy podejrzewać, że produkcja już przekroczyła kolejny kamień milowy. Twórcy mają powody do radości.

Sympatycy marki God of War nie mogą dzisiaj narzekać. Zerknęliśmy na nowe ujęcia z God of War Ragnarok oraz zapowiedziano God of War na PC. Tytuł wyląduje na komputerach osobistych z wieloma ulepszeniami, co powinno sprawić, by z przygodą ponownie zapoznali się nawet gracze, którzy ukończyli historię na PlayStation 4 lub PlayStation 5.

Sony dzisiaj potwierdziło, że God of War (2018) do sierpnia 2021 roku osiągnął zawrotną sprzedaż na poziomie 19,5 mln egzemplarzy:

„Do sierpnia 2021 roku sprzedano 19,5 mln egzemplarzy God of War na PlayStation 4 i nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym doświadczeniem z zupełnie nową grupą graczy na PC”.

Możemy podejrzewać, że tytuł Santa Monica Studio przekroczył już 20 mln sztuk, ponieważ aktualnie zamówienie przedpremierowe na God of War to „najlepiej sprzedająca się gra na Steam”. Mówimy tutaj o sytuacji na całym świecie.

Nie wszyscy są przekonani, czy Sony podjęło dobrą decyzję wrzucając ekskluzywne pozycje PlayStation na PC, ale jak widać... Zainteresowanie jest odpowiednie, więc możemy czekać na kolejne porty.

Źródło: Twitter: BenjiSales
https://blog.playstation.com/2021/10/20/god-of-war-2018-is-coming-to-pc/

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment