God of War oficjalnie na PC! Znamy datę premiery, cenę, szczegóły ulepszeń i oglądamy materiały

News
5382V
God of War oficjalnie na PC! Znamy datę premiery, cenę, szczegóły ulepszeń i oglądamy materiały
Wojciech Gruszczyk | 23.10.2021, 05:33

Kratos już wkrótce zawita na kolejną platformę! Ekskluzywna gra PlayStation zmierza na komputery osobiste. Tytuł znalazł się już w bazie danych Steam, więc jest to kwestia czasu, gdy Sony zapowie pozycję.

Od miesięcy pojawiają się przecieki, według których God of War trafi na PC. Wielu graczy nie wierzyło, że Sony podzieli się tak mocną marką, jednak Japończycy mają prosty cel: chcą trafić do jak najszerszego grona odbiorców, więc najwyższy czas, by Kratos zadebiutował na komputerach osobistych.

„Jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić, że God of War (2018) pojawi się na PC 14 stycznia 2022 roku! Wszyscy w Santa Monica Studio jesteśmy zaszczyceni ogromnym wsparciem i pasją, jaką fani serii God of War okazali najnowszemu rozdziałowi historii Kratosa od czasu jego wydania”

Produkcja Sony zadziała na PC w „prawdziwym 4K” z odblokowanymi klatkami. Twórcy potwierdzili, że zapewnią szeroki wachlarz ustawień graficznych oraz opcji, dzięki którym gracze będą mogli dostosować grę do własnych potrzeb.

God of War PC

God of War otrzyma nawet wsparcie NVIDIA DLSS! Jest to pierwsza pozycja Sony, która skorzysta z tej technologii. Gracze mogą także liczyć na NVIDIA Reflex (niskie opóźnienia), a dodatkowo gra otrzyma wsparcie ultraszerokich ekranów (21:9).

Niesamowita jakość grafiki
Wspaniała jakość obrazu udoskonalona z myślą o PC. Ciesz się prawdziwą rozdzielczością 4K na kompatybilnych urządzeniach oraz [MU1] z odblokowanym limitem klatek na sekundę dla optymalnej wydajności. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza gotowych ustawień oraz opcji, takich jak wyższa rozdzielczość cieni, ulepszone odbicia w przestrzeni ekranu, GTAO czy SSDO.

Obsługa technologii NVIDIA® DLSS oraz NVIDIA® Reflex
Odkryj doskonałe połączenie jakości z wydajnością. Wykorzystaj moc SI i poznaj możliwości oferowanej przez wybrane karty graficzne NVIDIA technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), umożliwiającej grę z wyższą liczbą klatek na sekundę i generowanie pięknych, ostrych obrazów. Ciesz się niesamowicie responsywną rozgrywką dzięki oferowanej przez karty graficzne GeForce technologii redukcji opóźnień NVIDIA Reflex, która pozwoli Ci szybciej reagować i wyprowadzać skomplikowane kombinacje ciosów.

Tytuł Sony otrzyma także pełne wsparcie kontrolerów (z pełnym wykorzystaniem DualShocka 4 i DualSense) oraz mapowania klawiatury. Zamawiając grę w wersji cyfrowej otrzymacie zestaw skinów:

  • Death’s Vow Armor Sets for Kratos and Atreus
  • Exile’s Guardian Shield Skin
  • Buckler of the Forge Shield Skin
  • Shining Elven Soul Shield Skin
  • Dökkenshieldr Shield Skin

God of War PC - 2

Deweloperzy potwierdzają, że God of War na PC „może zapewnić uderzającą jakość wizualną unikalną dla tej platformy”. Według karty Steam: możemy liczyć na pełną lokalizację, co nie jest oczywiście specjalnie zaskakujące.

God of War został wyceniony na Steam na 219 zł. Premiera odbędzie się 14 stycznia 2022 roku! W galerii znajdziecie zestaw screenów z PC.

Warto przypomnieć, że już w marcu 2020 roku informowaliśmy o ważnym szczególe – God of War straciło oznaczenie „Only on PlayStation”. Następnie o planach przeniesienia pozycji wspominali insiderzy, a produkcja pojawiła się także w przecieku GeForce NOW.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych