Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2021 20:22
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
1721V

Resident Evil z polską datą premiery. Reżyser mówi wprost: „to jest horror stworzony z miłości do gry”

Johannes Roberts w dniu zapowiedzi „Resident Evil” obiecywał graczom wyjątkowe atrakcje. Reżyser nie zmienił zdania i na najnowszym materiale podkreśla, że jego film jest przeładowany elementami z gry.

3 grudnia 2021 roku odbędzie się polska premiera „Resident Evil”. Film w reżyserii Johannesa Robertsa otrzymał już pierwszy pełny zwiastun, który podzielił publikę, bo choć fani narzekają na dobór aktorów, to jednak na materiale widzimy mnóstwo scen żywo wyjętych z produkcji Capcomu.

Na temat inspiracji wypowiedział się Johannes Roberts, który potwierdził, że w „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” dosłownie „każda klatka zawiera detale z gry”. Czy jednak to wystarczy, by film osiągnął oczekiwany sukces?

Na przedstawionym materiale zobaczycie kilka ujęć, a nawet porównań, które pokazują, jak „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” wygląda na tle pierwotnego projektu opracowanego przez Capcom.

Gracze mogą również spojrzeć na dwa plakaty – mam szczerą nadzieję, że pomimo pewnych problemów, „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” zapewni nam dobrą zabawę i będzie to porządny początek nowej serii.

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City - plakat 1

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City - plakat 2

Źródło: Twitter: RE_Games,
Facebook: TylkoHity

Tagi: Resident Evil Resident Evil: Welcome to Raccoon City Resident Evil: Witajcie w Raccoon City