God of War Ragnarok na nowych ujęciach. Sony wspomina o dacie premiery i płatnej aktualizacji z PS4 na PS5

News
2835V
God of War Ragnarok na nowych ujęciach. Sony wspomina o dacie premiery i płatnej aktualizacji z PS4 na PS5
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2021, 16:28

Sony zaktualizowało podstronę God of War Ragnarok na witrynie PlayStation, gdzie obok nowych screenów pojawiły się także wstępne informacje dotyczące premiery oraz firma potwierdza szczegóły aktualizacji z PS4 na PS5. Poznajcie konkrety.

God of War: Ragnarok został zaprezentowany na ostatniej imprezie Sony, ale Japończycy nie byli gotowi, by przedstawić szczegóły dotyczące premiery gry. Jak wiadomo twórcy musieli opóźnić debiut przygody przez chorobę aktora wcielającego się w Kratosa. Możemy mieć jednak pewność, że prace nad tytułem wciąż trwają i okazuje się, że Santa Monica Studio chce zapewnić przygodę w 2022 roku.

„Premiera God of War Ragnarök odbędzie się w 2022 roku. Obserwuj Santa Monica Studio na Twitterze, Instagramie i Facebooku, by nie przegapić szczegółów dotyczących daty premiery!”

Taka wiadomość pojawiła się na witrynie PlayStation, gdzie jednocześnie potwierdzono informację dotyczącą aktualizacji God of War Ragnarok z PlayStation 4 na PlayStation 5:

„Tak, za dodatkową opłatą dostępna będzie opcja cyfrowej aktualizacji z płyty lub wersji cyfrowej na PS4 do wersji cyfrowej na PS5”.

Sony przedstawiło również główne cechy gry, które możemy podsumować następującym zdaniem – w God of War Ragnarok nie zabraknie mocnej historii, widowiskowej walki oraz ciekawej eksploracji.

  • Ci, którzy oszukują przeznaczenie - Atreus poszukuje wiedzy, dzięki której będzie mógł zrozumieć przepowiednię dotyczącą „Lokiego” oraz rolę, jaką ma odegrać podczas Ragnaröku. Kratos musi podjąć ważną decyzję. Pozwoli, by zwyciężył w nim strach przed powtórzeniem dawnych błędów, czy uwolni się od przeszłości i stanie się ojcem, którego potrzebuje Atreus?
  • Narzędzia wojny - Topór Lewiatan, Ostrza Chaosu oraz tarcza Strażnik powracają w towarzystwie szerokiej gamy nowych zdolności dla Kratosa i Atreusa. Broniąc swej rodziny przed bóstwami oraz potworami zamieszkującymi Dziewięć Światów, Kratos będzie musiał zrobić użytek ze śmiercionośnych spartańskich umiejętności.
  • Przemierzaj światy - Pomóż Kratosowi i Atreusowi znaleźć odpowiedzi i sojuszników, zwiedzając niebezpieczne, a zarazem piękne krainy pełne wrogich potworów i skandynawskich bóstw.

Twórcy opublikowali także nowe screeny, które pokazują ujęcia przygotowane z PS5. Na materiałach można łatwo dostrzec piękne modele postaci.

God of War Ragnarok - 1

God of War Ragnarok - 2

God of War Ragnarok - 3

God of War Ragnarok - 4

Źródło: https://mp1st.com/news/god-of-war-ragnarok-product-page-is-now-live-new-screenshots-and-key-features-revealed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych