Sea of Thieves świętuje kolejny sukces. Ogromna liczba graczy sprawdziła morską przygodę Rare

News
686V
Sea of Thieves świętuje kolejny sukces. Ogromna liczba graczy sprawdziła morską przygodę Rare
Iza Łęcka | 20.10.2021, 13:06

Studio odpowiedzialne za Sea of Thieves ma następne powody do świętowania. By uczcić przekroczenie kamienia milowego Rare rozdaje prezenty oraz przedstawia powody, dla których warto sprawdzić Sea of Thieves.

Piracka przygoda zadebiutowała na rynku w 2018 roku, zaliczając kilka wpadek, jednak konsekwentne działania deweloperów sprawiły, że Sea of Thieves wypłynęło na szeroką wodę i gromadzi nowych entuzjastów morskich zmagań. Nie ma się jednak czemu dziwić – brytyjski zespół nie ustaje w zapewnianiu nowych atrakcji. Ostatnio wspominaliśmy o 4 sezonie rozgrywek poświęconych Wodnemu Królestwu, jednak twórcy mają jeszcze jedną dobrą wiadomość.

W Sea of Thieves zagrało już 25 milionów graczy. Tak niesamowity wynik uzyskano między innymi dzięki ostatniej współpracy z Disneyem i marką Piraci z Karaibów, w ramach której zawitał dodatek Życie Pirata. Jack Sparrow zachęcił wielu użytkowników do sprawdzenia pozycji.

„Pirackie szeregi Sea of Thieves wciąż się powiększają, ponieważ mamy przyjemność ogłosić, że osiągnęliśmy pomyślny kamień milowy 25 milionów graczy! Wraz z wprowadzeniem Pór Roku na początku tego roku i naszym epickim crossoverem z Piratami z Karaibów Disneya w Sea of Thieves: Życie Pirata, zaobserwowaliśmy ogromny napływ graczy, którzy po raz pierwszy rzucili się w wir gry i cieszą się nowymi funkcjami i zawartością. Będziemy potrzebować większej łodzi...”

By uczcić podniosłą okazję, studio oferuje prezent: każdy gracz, który uruchomi produkcję między 19 a 26 października otrzyma specjalny bonus w postaci 25 000 sztuk złota oraz 25 Doubloonów. Co więcej, jeden z losowo wybranych piratów otrzyma 25 milionów w złocie.

Rare nieustannie zachęca nowych uczestników do wkroczenia na serwery i wypróbowania pirackich przygód. Studio wymienia 25 powodów, dla których warto zagrać w Sea of Thieves, podkreślając chociażby nowe dodatki, mechaniki i aktywności, które mogą przypaść do gustu jeszcze większej liczbie graczy.

„(...)jest jeszcze wiele innych rzeczy, o których mogliśmy wspomnieć, w tym najważniejsze z naszych regularnie odświeżanych, ograniczonych czasowo Wydarzeń, ciągłych dodatków poprawiających jakość życia oraz nowych partii pochwał i osiągnięć Xbox. Na razie jednak dziękujemy każdemu z 25 milionów naszych dotychczasowych graczy, gorąco witamy wszystkich naszych nowych ciekawskich Korsarzy i przypominamy o konieczności zalogowania się, aby otrzymać nagrodę w postaci złota i Doubloonów!”

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych