Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2021 18:03
Sea of Thieves
884V

Sea of Thieves z rekordową liczbą graczy. Rare potwierdza kolejny sukces gry

Rare świętuje następny sukces Sea of Thieves. Produkcją interesują się kolejni piraci, więc deweloperzy potwierdzili bardzo wysoki wynik aktywności fanów. Tytuł w zeszłym miesiącu zanotował rekordowe zainteresowanie.

Od premiery Sea of Thieves minęło już sporo czasu, a deweloperzy stale rozbudowują produkcję proponując graczom nowe aktywności – w czerwcu do gry trafił duży dodatek wprowadzający fabularną kampanię i pewnie między innymi Jack Sparrow przyczynił się do najnowszego sukcesu.

Studio potwierdziło, że Sea of Thieves zanotowało rekordowy miesiąc – w lipcu na serwerach pojawiło się 4,8 mln graczy. To najlepszy rezultat produkcji, która zadebiutowała na rynku w marcu 2018 roku.

Jest to bardzo duży sukces Rare, ponieważ pokazuje jedno – deweloperzy w bardzo dobry sposób rozwijają projekt i mogą nadal generować odpowiednio duże zainteresowanie propozycją. Jest to naprawdę interesujące i możemy mieć pewność, że Microsoft szybko nie zrezygnuje z tego tytułu.

Mieliście okazję zagrać w Sea of Thieves? W ostatnich miesiącach sporo się w tym świecie dzieje, więc naprawdę warto sprawdzić i wybrać się na kilka rejsów.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sea-of-thieves-attracted-4-8-million-players-in-record-month-rare-claims/

Tagi: Microsoft Game Studios rare Sea of Thieves