Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2021 19:08
Discovery Tour: Viking Age
2181V

Assassin’s Creed Valhalla z wielką i darmową aktualizacją. Ubisoft pokazuje nowe opowieści z Discovery Tour

Ubisoft potwierdził szczegóły wielkiej aktualizacji do Assassin’s Creed Valhalla. Teraz Discovery Tour nie tylko przedstawia szczegóły dotyczące okresu historycznego, ale pozwala graczom uczestniczyć w interaktywnych wydarzeniach. Twórcy pokazali nowości na zwiastunie.

Już kilka godzin temu wspominaliśmy o Discovery Tour: Viking Age, ale Ubisoft właśnie wydał zwiastun premierowy nowości, który tak naprawdę przedstawia wszystkie elementy przygotowane przez deweloperów i potwierdza skalę propozycji.

Teraz gracze będą uczestniczyć w „interaktywnej lekcji”, dzięki której poznają tradycje i słynne postacie epoki wikingów. Twórcy przygotowali trzech bohaterów, a gracze wezmą udział w normalnych misjach – w tym wypadku zabraknie krwawych pojedynków, ale zainteresowani poznają wiele dodatkowych szczegółów dotyczących prawdziwych wikingów.

Gracze mogą pierwszy raz w historii serii zapoznać się z „wątkami fabularnymi”, które zostały zaprezentowane przez osiem zadań. W Discovery Tour: Viking Age nie zabraknie znanych twarzy oraz trudnych wyborów.

„Z Discovery Tour: Viking Age, zanurz się w unikalnej interaktywnej lekcji, gdzie poznasz historię, tradycje i słynne postacie epoki wikingów. Od Norwegii po Anglię i mityczne królestwa Wikingów, zanurz się jak nigdy dotąd w codziennym życiu Wikingów i Anglosasów. ”

Twórcy podkreślają, że Discovery Tour: Viking Age to darmowa aktualizacja dla wszystkich posiadaczy Assassin's Creed Valhalla, ale warto podkreślić, że „lekcje” są także dostępne w samodzielnej wersji na PC, a w przyszłym roku pliki w takiej formie trafią także na inne platformy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Discovery Tour: Viking Age Ubisoft