Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.10.2021 11:28
Assassin’s Creed Valhalla z ogromnie ulepszonym Discovery Tour. Tryb zaskakuje dynamiką i dialogami
1628V

Assassin’s Creed Valhalla z ogromnie ulepszonym Discovery Tour. Tryb zaskakuje dynamiką i dialogami

Pora na atrakcję, na którą czekało wiele osób zafascynowanych tematem wikingów i średniowiecza. Do Assassin's Creed Valhalla wjedżdża dzisiaj darmowy tryb Discovery Tour!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w Assassin's Creed Valhalla pojawi się dzisiaj tryb edukacyjny Discovery Tour, podobny do analogicznych modułów z Assassin's Creed Origins i Odyssey.

Biorąc udział w tej gratisowej atrakcji poznamy szczegóły dotyczące codziennego życia mieszkańców Skandynawii z IX wieku, ich architektury. Nie zabraknie też informacji na temat uzbrojenia wikingów i ciekawostek dotyczących m.in. szkutnictwa, żeglarstwa i nawigacji z tej epoki.

Jak widać na poniższym gameplayu, przedstawiającym początkową część modułu, tym razem Ubisoft postawił na jeszcze bardziej dynamiczne podjęcie tematu Discovery Tour. Przy przechodzeniu tego trybu poznawać będziemy fabułę wypełnioną dialogami i dramatycznymi wydarzeniami, a nie tylko słuchać wykładów o zabytkach, jak dawniej.

Ubisoft już w Assassin's Creed Odyssey starał się nadać większej dynamiki trybowi edukacyjnemu poprzez wprowadzenie do Discovery Tour quizów kończących kolejne lekcje. Jak widać firma wciąż rozwija formułę tego modułu. Wygląda na to, że w bardzo dobrym kierunku.

To nie koniec nowości szykowanych przez Ubisoft. Już w najbliższych tygodniach do gry wleci "Dziki Gon", o czym pisaliśmy w tym newsie.

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft