Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.10.2021 13:45
Assassin's Creed Valhalla z darmowymi nowościami. W drodze Dziki Gon i tryb edukacyjny Discovery Tour
2569V

Assassin's Creed Valhalla z darmowymi nowościami. W drodze Dziki Gon i tryb edukacyjny Discovery Tour

Ubisoft ma świetne wieści dla fanów Assassin's Creed Valhalla - do gry już w najbliższych tygodniach wjedzie wiele ważnych nowości.

Najważniejsza z nowinek to obiecywany od zeszłego roku tryb edukacyjny Discovery Tour, który robił świetne wrażenie już w Assassin's Creed Origins i Odyssey (wydawca zdecydował się sprzedawać go nawet w edycji standalone, głównie z myślą o nauce w szkołach). Wiemy już, że darmowy moduł Discovery Tour, w którym poznamy historyczne szczegóły na temat Epoki Wikingów, dostaniemy 19 października.

Wcześniej, już 5 października, Assassin's Creed Valhalla otrzyma aktualizację 1.3.2. Ubisoft nie sprecyzował jeszcze, jakie nowości wprowadzi ten patch. Wiemy natomiast, że na jesieni dostaniemy jeszcze jedną aktualizację (1.4.0), a a zaraz po niej ważne wydarzenie, wprowadzające do gry Festiwal Oskoreia. Wygląda na to, że ta atrakcja związana jest z tzw. "Dzikim Łowem", zwanym też "Dzikim Gonem", czyli z przelotem gromady bogów czy demonów, który wywoływał według dawnych wierzeń różnego rodzaju kataklizmy, uderzenia piorunów czy przywoływał demony. Pojawienie się tzw. Dzikiego Gonu uznawano za przepowiednię wielkiej katastrofy. Możliwe zatem, że do świata gry zostaną wprowadzeni np. nowi, potężni przeciwnicy.

Poniżej, dla przypomnienia, zajawka trybu Discovery Tour z Assassin's Creed Odyssey.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-10-01-assassins-creed-valhalla-reveals-a-teasing-autumn-roadmap

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft