Electrician Simulator na zwiastunie. W grze polskiego studia wcielamy się w elektryka. Nadciąga demo

Gry
929V
Electrician Simulator na zwiastunie. W grze polskiego studia wcielamy się w elektryka. Nadciąga demo
Bartosz Dawidowski | 19.10.2021, 09:25

W czasach gdy świat bawi się w grach symulujących pracę mechaników, ekip remontowych czy kierowców ciężarówek aż dziw bierze, że nikt nie wziął się wcześniej za temat elektryczności. Szansę dla siebie na tym polu dostrzegł zespół Take IT Studio! z Katowic.

Polskie studio postanowiło stworzyć "symulator elektryka" - grę, w której przemieszczamy się od klienta do klienta, rozwiązują napotkane problemy z siecią energetyczną, jej zabezpieczeniami czy też bardziej skomplikowanymi urządzeniami elektrycznymi. Projekt nazwano Electrician Simulator. Już w listopadzie dostaniemy pierwszą, darmową próbkę gameplayu z tej produkcji.

W listopadzie zespół Take IT Studio! opublikuje na Steam Electrician Simulator - First Shock, czyli pierwszy, treningowy rozdział swojej gry, w którym nauczymy się naprawiać elektryczne złącza, korzystać z multimetru i wykonamy wiele innych czynności związanych z poprawnym działaniem sieci energetycznej. Rzeczony Prolog będzie oczywiście darmową porcją rozgrywki i przygotowaniem na pełne wydanie gry, które prawdopodobnie trafi do dystrybucji w 2022 roku.

Poniżej czeka na was zwiastun Electrician Simulator. Wersję demonstracyjną tytułu będzie można pobrać w listopadzie 2021 roku z tego miejsca na Steam.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1080020/Electrician_Simulator/

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper