Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.10.2021 09:37
Rainbow Six Extraction z dokładną datą premiery. Mało efektowne ogłoszenie Ubisoftu
657V

Rainbow Six Extraction z dokładną datą premiery. Mało efektowne ogłoszenie Ubisoftu

Ubisoft postanowił ujawnić dzień premiery Rainbow Six Extraction i zrobił to... w wyjątkowo mało efektowny sposób.

Ogłoszenie jest tak mało spektakularne, że niektórzy spekulują nawet, że może być to błąd. W każdym razie, na oficjalnej stronie Ubisoftu zmodyfikowano artykuł z czerwca 2021 roku, w którym wczoraj nagle pojawiła się dodatkowa informacja o dniu premiery najnowszej strzelaniny. Rainbow Six Extraction miałoby według tego oficjalnego wpisu Ubisoftu, pojawić się w dystrybucji 20 stycznia 2022 r.

Wcześniej Ubisoft zapowiadał tylko, że  Rainbow Six Extraction wyląduje na rynku w styczniu 2022 r. Informacja wydaje się więc nie być błędem. Być może pracownicy firmy, obsługujący oficjalną stronę Ubisoftu, trochę pospieszyli się z tym ogłoszeniem - stąd mało efektowny sposób ujawnienia terminu premiery.

Przypominam przy okazji o sporej krytyce, która wylała się w kontekście prezentacji gameplayu z  Rainbow Six Extraction. Gracze zarzucają Ubisoftowi odtwórczość i powielanie schematów z Rainbow Six Siege. Po części fani mają tutaj rację, bo przykładowo Operatorzy z Extraction to w większości znani już doskonale miłośnikom Siege zawodnicy. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: https://news.ubisoft.com/en-gb/article/5wY6rSmd8997xcwIDJh6Gg/rainbow-six-extraction-unleashes-tactical-coop-action-on-january-20

Tagi: Rainbow Six Extraction Ubisoft Ubisoft Montreal