The Batman z ekscytującym teaserem. Robert Pattinson przemówił - nadciąga nowy zwiastun

Filmy i seriale
2186V
The Batman z ekscytującym teaserem. Robert Pattinson przemówił - nadciąga nowy zwiastun
Iza Łęcka | 15.10.2021, 10:24

Robert Pattinson i Matt Reeves ruszają z promocją „The Batman”. Już jutro zobaczymy nowy trailer wyczekiwanego filmu, który poprzedzają dwa klimatyczne teasery. Na jednym z materiałów po raz pierwszy słyszymy nowego Batmana.

„The Batman” jest projektem, którego poszczególne etapy realizacji śledziliśmy z zapartym tchem. Premiera widowiska odbędzie się 4 marca 2022 roku, zatem przyszedł czas na intensywne reklamowanie obrazu – a idealną okazją do udostępnienia następnych materiałów jest nadciągająca impreza DC. Jutro odbędzie się DC FanDome, podczas którego nie tylko zobaczymy Gotham Knights oraz Suicide Squad: Kill the Justice League. Na wydarzeniu nie zabraknie najważniejszych produkcji DC, do których śmiało możemy zaliczyć „The Batman”. 

Przed pokazem twórcy podgrzewają atmosferę. Na nowej zajawce słyszymy nowego Batmana – Robert Pattinson wysłał jednoznaczny sygnał. Oprócz Brytyjczyka na ekranie zobaczymy także Zoe Kravitz, Colina Farrella, Andy'ego Serkisa, Paula Dano czy Jeffreya Wrighta.

Matt Reeves pokazał także nowe ujęcie z filmu, które jest jednocześnie jedną ze scen nowego trailera. Na klimatycznym zdjęciu widzimy bohatera Gotham spoglądającego na panoramę miasta. Reżyser podkreśla, że nie może doczekać się sobotniego wydarzenia.

Na naszej stronie zobaczycie relację z DC FanDome, więc jeśli zamierzacie spędzić wieczór, czytając o nowościach z obozu DC, zapraszamy do wspólnego śledzenia prezentacji.

Źródło: Twitter: TheBatman, mattreevesLA

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper