Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2021 21:18
Crysis 2 Remastered porównanie
1837V

Crysis 2 Remastered na pełnym porównaniu. 9 wersji gry oraz dokładna prezentacja produkcji na PS5 i XSX|S

Jutro odbędzie się premiera Crysis Remastered Trilogy, więc już dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się dokładny test drugiej gry z serii stworzonej przez Crytek. Na materiale porównano wszystkie dziewięć konsolowych wersji produkcji.

Crytek będzie jutro świętował wielką premierę Crysis Remastered Trilogy, ale Digital Foundry otrzymało już wcześniej pakiet gier do testów i dziennikarze z Wielkiej Brytanii mogli dokładnie sprawdzić, jak prezentują się wszystkie pozycje z serii.

Najnowszy materiał Digital Foundry pokazuje Crysis 2 w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, Xboksa One, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xboksa One X, Xboksa Series X, Xboksa Series S i PlayStation 5.

Film przestawia różnice w Crysis 2 z Crysis 2 Remastered, ale co najważniejsze pozwala również spojrzeć na jakość produkcji z PS5 i XSX|S. Jak wiadomo pierwsza część serii w odświeżonej odsłonie trafiła na rynek z problemami, ale tym razem wszystko wygląda bardzo dobrze.

Crytek w ostatnich tygodniach stale promował Crysis Remastered Trilogy, ale nadal mam nadzieję, że deweloperzy opracowują już pełnoprawną kontynuację i w niedalekiej przyszłości otrzymamy konkretną zapowiedź.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis 2 Crysis 2 Remastered Crysis Remastered Trilogy Crytek Crytek Studios Saber Interactive