Crysis Remastered Trilogy na zwiastunie. Twórcy przygotowują na wielki powrót trzech przygód

Gry
1478V
Crysis Remastered Trilogy na zwiastunie. Twórcy przygotowują na wielki powrót trzech przygód
Iza Łęcka | 01.10.2021, 10:38

Crytek podzielił się nowym zwiastunem Crysis Remastered Trilogy, który przedstawia ujęcia z odświeżonych przygód. Ujawniony materiał skupia się na wersji na Nintendo Switcha, jaką już niebawem będą mogli sprawdzić gracze korzystający z hybrydowej konsoli.

W najbliższym czasie możemy spodziewać się zwiększonej liczby ogłoszeń dotyczących kolejnych planów Cryteku. Niemieckie studio w połowie miesiąca udostępni Crysis Remastered Trilogy, lecz wśród fanów klimatycznej strzelanki nie milkną spekulacje dotyczące nowej odsłony. Nad odświeżeniem trzech części pracowała ekipa Saber Interactive, przez co wielu obserwatorów snuje domysły, że Crytek ma jeszcze niespodziankę w zanadrzu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zanim jednak będziemy mogli poznać nowe ogłoszenia, zespół promuje Crysis Remastered Trilogy – pakiet składający się z odpicowanych trzech produkcji zadebiutuje na konsolach poprzedniej generacji, Nintendo Switchu i PC. Kompilacja została zaprezentowana w wersji na sprzęt Nintendo, zatem możemy przypuszczać, że w przypadku PlayStation 4 oraz Xboksa One deweloperzy zaproponują efektowniejszą oprawę.

Crysis Remastered Trilogy powinien w przyszłości wykorzystać moc nowej generacji, jednak obecnie Saber Interactive skupiło się na dopracowaniu wersji na PS4, XOne, Switcha i PC.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper