Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2021 11:48
Japońska reklama nowości z PS5 i PS4. Sony przedstawia nadciągające tytuły
1191V

Japońska reklama nowości z PS5 i PS4. Sony przedstawia nadciągające tytuły

Japonia znana jest z bardzo pomysłowych, często totalnie zwariowanych reklam konsol i gier. Nie inaczej jest teraz, kiedy PlayStation Japan promuje najnowsze gry z PS4 i PS5.

Na oficjalnym youtubowym profilu PlayStation Japan pojawiła się efektowna reklama przedstawiająca "pełny posiłek", składający się z wielu smacznych dań. Oczywiście elementami tej wykwintnej wyżerki są nowości już dostępne na PS4 i PS5 (takie jak chociażby Tales of Arise) i gry, które w najbliższym czasie zasilą bibliotekę gier z tych konsol.

W reklamie pojawiają się typowo japońskie propozycje, które w tej chwili aktualnie posiadają status exclusive'a dla Kraju Kwitnącej Wiśni. To przede wszystkim zapowiedziany niedawno Dragon Quest X Offline, czyli wersja gry nastawiona na rozwój fabuły i pozbawiona elementów sieciowych (więcej na jej temat przeczytacie tutaj). W materiale wideo nie zabrakło jednak również nadciągających, międzynarodowych premier, np. Call of Duty Vanguard, który trafi do sprzedaży 5 listopada 2021 r. czy Demon Slayera, który na rynki zachodnie trafi już jutro, 15 października.

W reklamie Sony wspomina również o Earth Defense Force 6, które wyląduje na PS4 i PS5 w 2022 roku (termin premiery został w tym przypadku opóźniony). Filmik promuje też powstające od wielu lat najnowsze dzieło zdolnej ekipy Level-5, czyli Megaton Musashi. Gra zadebiutuje w Japonii 11 listopada 2021 r. Czekamy obecnie na ujawnienie terminu premiery tego projektu z wielkimi robotami dla rynków zachodnich. Więcej na temat Megaton Musashi przeczytacie tutaj.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cxyiPgPFAxU

Tagi: japonia ps4 ps5 reklama sony