Punk Wars. Polska strategia 4X z datą premiery i darmowym Prologiem

Gry
659V
Punk Wars. Polska strategia 4X z datą premiery i darmowym Prologiem
Bartosz Dawidowski | 14.10.2021, 14:15

Pierwszy raz o nowej grze katowickiej firmy Jujubee pisaliśmy w kwietniu. Teraz pora na dalsze konkrety dotyczące ciekawie zapowiadającej się strategii Punk Wars.

Punk Wars ma już datę premiery. Chodzi tutaj oczywiście o turową strategię, tworzoną przez studio Strategy Forge, które zostało powołane do życia przez Jujubee.

Okazuje się, że w ten tytuł 4X zagramy już bardzo niedługo. Premiera na PC (Steam) odbędzie się 11 listopada 2021 r. Co ważne - grę wycenianą na 69,99 zł można sprawdzić już dzisiaj! Twórcy udostępnili na Steam gratisowo Prolog do Punk Wars, który działa jak rodzaj wersji demonstracyjnej gry. Pliki można pobrać za darmo z tego miejsca na Steam. Pierwsze opinie graczy, którzy zdążyli już sprawdzić tę próbkę gameplayu są pozytywne, więc wygląda na to, że dostaniemy porządną strategię. Premiera została obecnie zapowiedziana wyłącznie dla komputerów osobistych. Liczymy, że być może w przyszłości polskie studio stworzy konwersje konsolowe.

Akcja Punk Wars osadzona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym rozsiane są ruiny pradawnej, potężnej cywilizacji. W tym środowisku dochodzi do ciągłych walk o kończące się surowce. W grze kierujemy jedną z frakcji walczących o przetrwanie, które rozwija swoją technologię, produkuje nowe jednostki bojowe i wzmacnia infrastrukturę. 

Po więcej informacji na temat charakteru świata z Punk Wars odsyłam was do poprzedniego newsa.

Źródło: https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6693025411774593.html https://gamefreaks365.com/punk-wars-release-date-announced-free-prologue-out-now/

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper