Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2021 16:47
Nacon Revolution X Pro Controller
955V

Nacon Revolution X Pro Controller na pełnej prezentacji. Producent pokazuje rozbudowany pad

Nacon przygotował nowy sprzęt dla graczy z Xboksów i PC. Nacon Revolution X Pro Controller otrzymał specjalny zwiastun, który pokazuje wszystkie możliwości urządzenia. Zobaczcie trailer.

Nacon coraz chętniej oferuje kontrolery dla graczy na Xboksach i PC. Najnowsza propozycja właśnie trafia na rynek i Nacon Revolution X Pro Controller został przygotowany dla posiadaczy Xboksów Series X|S, Xboksa One i komputerów osobistych.

Sprzęt oferuje dopracowany design, ale warto zwrócić uwagę, że producent ponownie pozwala zmniejszyć lub zwiększyć wagę kontrolera. To nadal przewodowa propozycja, jednak gracze mogą również wymienić obręcze analogów oraz same grzybki, a podczas rozgrywki zapewne przyda się możliwość wykorzystywania dodatkowych przycisków.

Nacon Revolution X Pro Controller to kolejny pad z pełnym wsparciem Dolby Atmos, co na pewno powinno zainteresować graczy, którzy liczą na najlepszą jakość dźwięku w grach. Na uwagę na pewno zasługuje również samo wykonanie, ponieważ w tym wypadku inżynierowie zdecydowali się na wyraźne zaakcentowanie gripów.

Przeczytajcie nasze recenzje: Nacon Pro Compact, Nacon Revolution Unlimited i Nacon Daija Arcade Stick.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nacon Nacon Revolution X Pro Controller Xbox