Iza Łęcka Iza Łęcka 13.10.2021 13:46
Destiny 2 Święto Utraconych
382V

Destiny 2 powraca ze Świętem Utraconych. Bungie szykuje atrakcje – sprawdźcie zwiastun

Strażnicy mogą przygotować się na następne zbliżające się niespodzianki. Deweloperzy odpowiedzialni za Destiny 2 potwierdzili, że w tym roku również odbędzie się Święto Utraconych. Co zostało przygotowane? Poznajmy szczegóły.

Destiny jest marką, która na trwałe wpisała się w branżę gier i cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, którzy przy produkcji spędzają setki godzin. Ostatnio informowaliśmy o kapitalnych wynikach IP, studio nie ustaje jednak w zapewnieniu następnych aktywności, a jedną z nich jest powracający, tradycyjny event.

„Święto Utraconych znów jest dostępne w Destiny 2. Zgodnie z naszą coroczną tradycją Strażnicy celebrują światło, które odnajdujemy w ciemności. Przyłącz się do nich! Czekają na Ciebie upiorne duchy, pyszne cukierki i opowieści o tych, którzy odeszli, ale wciąż żyją w naszej pamięci”.

Święto Utraconych rozpoczyna się już dzisiaj, a zostanie zakończone 2 listopada. Bezpłatne wydarzenie jest przygotowane z myślą o wszystkich graczach, a obejmować będzie trzy nowe opowieści w nawiedzonych sektorach oraz nagrody dla odważnych - wśród nich znajdzie się nowy legendarny karabin pulsacyjny Jurajska zieleń oraz emblemat o nazwie Hałas w nocy.

Co więcej, Bungie informuje, że to nie koniec aktywności. Gracze mogą już kupić zestawy zdobień z motywami dinozaurów, a jeszcze w tym roku odbędzie się kontynuacja Sezonu Zagubionych, dodatkowe darmowe wydarzenia w grze oraz obchody 30-lecia studia. Pamiętajmy, że w lutym 2022 roku zadebiutuje także Destiny 2: Królowa-Wiedźma określone mianem „ostatecznej kampanii”.

Źródło: Informacja prasowa,
YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 Święto Utraconych