Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2021 18:01
Destiny 2: Królowa-Wiedźma
1397V

Destiny 2: Królowa-Wiedźma to „ostateczna kampania”. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły

Sony przed czasem opublikowało garść konkretów z Destiny 2: Królowa-Wiedźma. Mimo wszystko zachęcamy do oglądania prezentacji, ponieważ Bungie pokaże nowy dodatek i przedstawi masę nowości zmierzających do produkcji.

Destiny to jedna z serii, która od lat mierzy się z większymi lub mniejszymi przeciekami i nie inaczej jest w przypadku Destiny 2: Królowa-Wiedźma. Sony przed prezentacją wrzuciło dodatek do PlayStation Store, więc już teraz znamy kilka informacji dotyczących przygody.

Destiny 2: Królowa-Wiedźma zostało określone jako „ostateczna kampania Destiny”, a gracze trafią do zupełnie nowego miejsca (Savathûn's Throne World), by dowiedzieć się, w jaki sposób królowa „ukradła Światło”.

Rozszerzenie zaoferuje crafting broni z unikalnymi kombinacjami modów, shaderów oraz statystyk, a dodatkowo społeczność sprawdzi nowy typ zabawek – Glaive. Sony wspomniało nawet o dacie premiery: Destiny 2: Królowa-Wiedźma zadebiutuje 22 lutego 2022 roku (22/2/22).

Mimo wszystko zachęcamy do oglądania relacji, podczas której zobaczymy jak tak naprawdę prezentuje się dodatek – możemy nawet liczyć, że w trakcie pokazu otrzymamy wstępne informacje o kolejnej zawartości.

Start wydarzenia został zaplanowany na 18:00 (pre-show 17:00).

Jest i zwiastun:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-08-24-destiny-2s-big-witch-queen-expansion-launches-february-2022

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 Destiny 2: Królowa-Wiedźma