GTA Online doczeka się przedmiotów z GTA III. Rockstar świętuje 20 lat od premiery gry

News
988V
GTA Online doczeka się przedmiotów z GTA III. Rockstar świętuje 20 lat od premiery gry
Kajetan Węsierski | 09.10.2021, 13:30

Wygląda na to, że prócz zapowiedzi odświeżonej trylogii, Rockstar ma jeszcze jeden sposób, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery GTA III.

Masa osób, gdy słyszy "GTA Online" przewraca oczami - wszystko przez fakt, iż to właśnie na barki sukcesu tego trybu zrzuca się brak pełnoprawnej kontynuacji. Cóż, jakby bowiem na to nie spojrzeć - tryb rzeczywiście generuje rekordowe zyski, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Ze względu na to twórcy cały czas poświęcają dużo czasu, aby dopracowywać przeróżne opcje i oferować masę smaczków.

Choć w ostatnich dniach wszyscy żyją zapowiedzią , to okazuje się, że Rockstar zamierza świętować dwudziestolecie gry Grand Theft Auto III także na swoich serwerach online. Jak bowiem wynika z ich oficjalnego wpisu, w GTA Online pojawią się kosmetyczne przedmioty właśnie z GTA III. Niestety wciąż nie wiadomo, a co dokładnie może chodzić.

Rockstar zdradził tylko, że będą to "pamiątkowe ubrania i stroje". Więcej informacji pojawi się w nadchodzących tygodniach, ale wspomniane elementy mają być możliwe do zdobycia w trakcie kilku najbliższych jesiennych eventów. Cóż, jest to świetna okazja, by wrócić na serwery, dla wszystkich, którzy tęsknią za Claudem. Bardzo ciekawa forma celebracji, która na pewno przypadnie do gustu wielu osobom.

Źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-online-gta-3-cosmetics/

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper