Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 10:06
Terminator w GTA Online
719V

GTA Online z nowymi ciekawostkami i Easter Eggami. Gracze szukają sekretów

Rockstar bawi się z fanami GTA Online. Studio nie tylko zadbało o wielką aktualizacje, która znacząco rozbudowuję grę, ale dodatkowo oferuje zainteresowanym nowe Easter Eggi. Gracze znaleźli w grze między innymi nawiązanie do Terminatora.

Rockstar potwierdziło wyśmienite wyniki GTA Online – produkcja od premiery nie notowała tak dużego zainteresowania. Fani chętnie spędzają czas w grze, sprawdzają nowe samochody, biorą udział w zadaniach, ale okazuje się także, że z przyjemnością szukają niedostępnych wcześniej Easter Eggów.

Twórcy Grand Theft Auto znaleźli czas, by wrzucić do pozycji wiele nowych ciekawostek związanych z innymi produkcjami. Najlepszym przykładem jest bez wątpienia zadanie, podczas którego musimy ukraść rampę kaskaderską z pobliskiego planu filmowego, ponieważ gdy przyjedziemy na miejsce to możemy spotkać SI przypominającego Arnolda Schwarzeneggera. Postać posiada klasyczną czarną kurtkę, okulary przeciwsłoneczne oraz znaną broń.

Twórcy nawiązują także do między innymi „Szybkich i Wściekłych” oraz Manhunta – Rockstar przypomniało sobie o krwawym IP. Na poniższym materiale znajdziecie kilka elementów, które udało się odnaleźć fanom.

Wypróbowaliście nowości z GTA Online?

Źródło: https://www.thegamer.com/gta-online-los-santos-tuners-terminator-easter-egg/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North